Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Domácí výčep dostane grill party na novou úroveň!

Léto je v plném proudu, a tak je na čase zlepšit si náladu sklenkou zlatavého moku. Pro orosenou sklenici už ale nemusíte do zakouřené hospůdky. Vy sami se můžete díky domácímu výčepu stát hostinským. Nutné je ale počítat s jednou věcí! Až se o tom doslechnou vaši přátelé, dveře se u vás netrhnou a budete muset čepovat jedno za druhým!

Řekněte sbohem lahváčům, načepujte vlastní pivo

Grilované steaky, k tomu grilovaná zelenina, sem tam grilovaný hermelín. Na stole leží několik lahví piva, ze kterých si hosté grill party dolévají. Takto nějak vypadá typické grilování. Pokud si lámete hlavu nad tím, jak zpestřit své posezení s přáteli, přivedeme vás na zajímavou myšlenku. Vzhledem k tomu, že Česko je zemí zlatavého moku, těžko někoho zarmoutíte čerstvě načepovaným pivem. Zařízení MiniPub umožní i vám stát se hvězdou mezi pořadateli večírků!

Desatero technických důvodů proč zvolit MiniPub

Společnost ETA a značka Pilsner Urquell spojily své síly a vytvořily domácí výčep ETA 0637 MINIPUB. Díky tomuto zařízení můžete svůj bar obohatit i o nabídka kvalitního, čerstvě načepovaného piva. Přístroj má celou řadu výhod.
1.Každý si může nastavit takovou teplotu, jaká vyhovuje právě jemu (rozsah: 6−18 °C).
2.Snadná obsluha – jednoduché otevírání i narážení, které zvládne každý.
3.Za pouhých 8 hodin se soudek piva zchladí z pokojové teploty na vámi požadovanou.
4.Celých 7 dní tvoří garance standardní kvality čepovaného piva.
5.Společně s domácím výčepem získáte 10 CO2 bombiček zdarma.
6.MiniPub lze napájet dokonce i z autobaterie. Můžete tak vyrazit na piknik a čepovat z auta. Stylové, že?
7.Jednoduché čištění.
8.Nízké provozní náklady.
9.Můžete si vybrat z černé a stříbrné verze výčepu.
10.Kvalitní displej, který vám ukáže aktuální teplotu piva.

1 bombička na 18 soudků

Ať už patříte mezi milovníky piva, a nebo chcete jen udělat radost hostům svých grill party, existuje bezpočet důvodů, proč zvolit právě zařízení MiniPub. Lákavým plusem je v neposlední řadě i možnost využívat různé typy bombiček podle vaší potřeby. Dvě 8 gramové bombičky jsou třeba k načepování jednoho soudku. K dispozici je ale i 16 gramová, která sama o sobě zajistí správný provoz. Pokud se ale nechcete příliš často starat o výměnu, zvolte bombičky ETA 300 gramů. Ty se postarají o načepování minimálně 18 soudků piva.

Jak to funguje?

Pokud vám domácí výčep přijde lákavý, ale obáváte se, že jeho obsluha bude příliš složitá, jsou následující řádky určeny právě vám. Jakmile si Minipub přinesete domů, je jen na vás, zdali ho zapojíte klasicky v kuchyni, nebo netradičně na zahradě díky možnosti napájení z autobaterie. Soudek můžete zakoupit od různých výrobců. Originálním distributorem je Pilsner Urquell, ale ani ostatní pivovary nezůstávají pozadu.

Nyní k samotnému provozu. Odstraňte horní pojistku z alespoň 30 minut odstátého soudku. Nyní zaražte navlhčenou výčepní jehlu na vychlazený soudek a poté zafixujte držák. Následuje připojení hadičky k jehle a ke zdroji CO2. Poté se soudek vloží na podstavec do přístroje a zavřou se dvířka. Až v tomto momentě se Minipub připojuje k elektrické síti. Teď přichází na řadu nasazení CO2 bombičky na zavřený ventil a zašroubování. Po otevření ventilu si můžete nastavit tlak a teplotu dle svých představ. Nyní už nezbývá, než načepovat a vychutnávat si svůj vlastnoručně načepovaný zlatavý mok.

Kateřina Samuelová