Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Kuchyňští pomocníci v jednotném designu

Máte vytříbený styl, který se snažíte uplatňovat i při vybavování vlastního bytu? Pak asi víte, že vybavit kuchyň, aby i poslední detail seděl k celku, je vcelku náročná záležitost. Právě pro Vás máme několik tipů na kuchyňské spotřebiče, které se k sobě budou perfektně hodit.


Morphy richards – kvalita v anglickém stylu

Značka Morphy richards pochází z Velké Británie a na sladění svých spotřebičů si dává obzvlášť záležet. Ke každé konvičce patří ten správný topinkovač. Spotřebiče jsou velmi precizně zpracované, rozhodně to nejsou žádná „chrastítka“, ale bytelné stroje.
Snad nejoblíbenější jsou sety Blue, Red a Burgundy v retro stylu 60. let. Tyto spotřebiče jsou z nerezové oceli a lakované nerezové oceli kombinované s šedým případně černým plastem. Ať už se rozhodnete pro konvici a topinkovač designu Blue,  konvici a topinkovač v designu Red nebo konvici, topinkovač a kávovar v designu Burgundy, budou tyto spotřebiče chloubou Vaší kuchyně.

morphy richards MEMPHIS - set konvice 43131 a topinkovač 44725 

Tím ale morhpy richards svou přehlídku designově vychytaných spotřebičů zdaleka nekončí. Konvice Illuma se modře rozzáří, jakmile ji zapnete a pak již můžete jen pozorovat probublávající vařící se vodu. Topinkovač ve stejném designu po spuštění také modře svítí. Set s konvicí a topinkovačem v designu beech zase v sobě snoubí dřevo a nerez.

morphy richards Illuma

 

morpy richards beech

Další možností, jak si sestavit svůj vlastní set je moderní topinkovač v designu Brushed.  Skvělou připomínkou let dávných vám bude konvice, která signalizuje var pískáním.  A pro ty, kterým se zdá pisklavý zvuk protivný, je tu připravena malá vychytávka – deaktivace.

PHILIPS jako vždy v trendu
Není tolik výrobců, kteří by dbali na kvalitní a vždy moderní design svých výrobků, jako právě PHILIPS, který se snaží i jednotlivé modelové řady svých spotřebičů patřičně sladit. Novinkou letošního roku je set v černé barvě s podmanivou červenou linkou. V tomto provedení se vyrábí kávovarrychlovarná konvice, ale i odšťavňovač.

Tento skvělý design je také v bílém provedení. Tentokárt je možné vybírat z výrobků jako je kávovar, rychlovarná konvice, a topinkovač.