Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Nové a lepší Nescafé Dolce Gusto

Ještě nemáte kávovar Nescafé Dolce Gusto? Pak možná právě teď je skvělý čas pořídit si tento malý zázrak, který zvládne kromě kávy i čokoládu nebo kávovou specialitu Latté Macchiatto. Od února je totiž na trhu jeho nová a vylepšená verze v inovovaném designu.

Kromě větší nádoby a profesionálních 15 barů se zjednodušila také manipulace s kapslemi. Nové Dolce Gusto se navíc samo automaticky vypne po 20 minutách nečinnosti.

Kávovar na speciální kapsle

Stejně jako u předchozího modelu je kávovar určen pouze na speciální kapsle Nescafé Dolce Gusto. Můžete si vybrat Espresso, Espresso Intenso, Café Lungo, Latté Macchiatto, Cappuccino nebo čokoládu Chococcino. Nabídka nápojů se mění, a tak se v letní sezóně můžete setkat například s osvěžujícím Cappuccinem Ice, které je nejlepší na ledu.

V čem je nové Nescafé Dolce Gusto lepší?

Kvalitní volící páka s mechanickým pérováním pro lehkou obsluhu
Otočný uzávěr nádržky na vodu 360°
1,5 l nádržka na vodu s transparentní rukojetí
Úsporný režim – automatické vypínání po 20 minutách při odběru pouze 0,4 W
Tlak čerpadla 15 barů
Hliníkový Thermoblock
Ještě jednodušší manipulace pomocí aretační páky s integrovaným zvedačem
Magnetický držák kapslí s pohodlným usazováním
Zelený/červený LED indikátor zapnuto/vypnuto
Větší odkapávací tácek, výškově nastavitelný

Bonusový dárek

Ke kávovaru navíc dostanete dárek v podobě uvítací sady se skleničkou na Latté Macchiatto, hrníčkem s podšálkem na Cappuccino a 16 kapslemi pro přípravu různých nápojů a také příručku s recepty pro přípravu dalších kávových specialit.

Exkluzivní barvy

Nové Dolce Gusto se vyrábí v černé, červené a béžové barvě v exkluzivním lesklém provedení.