Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Nové příchutě Nescafé Dolce gusto

V oblíbeném kávovaru Nescafé Dolce Gusto si nyní budete moci vychutnat dvě nové příchutě. Nové Espresso Intenso znásobuje požitek z prvotřídní silné kávy, ledové Cappuccino Ice ze speciální časově omezené edice Vás zase osvěží v horkých letních dnech. Navíc společnost KRUPS představila kávovar v nové stříbrné barvě. Dolce Gusto jsou kávovary určené speciálně pro kapsle Nescafé Dolce Gusto. Příprava kávy je tak velice snadná, stačí vložit kapsli do kávovary a Váš nápoj je hned hotov. Více o kávovaru i kapslích se dozvíte v našem článku Báječná káva s Nescafé Dolce gusto.

Stříbrná barva frčí

KRUPS KP 2005 Dolce GustoKe třem oblíbeným barvám kávovarů – černé, červené a bílé – se přidala letos také exkluzivní stříbrná. Hodit se bude především do interiéru zařízeném v nerezu. KRUPS KP 2005 je navíc ve stejné ceně jako ostatní tři barvy. Kapsle bylo možné dosud zakoupit v příchutích Espresso, Cappuccino, Latte Macchiatto, Lungo a Chococcino pro přípravu čokolády. Nyní se k této pětce přidalo i Cappuccino Ice a Espresso Intenso.

Cappuccino Ice senzačně osvěží

Je perfektní s ledem, silná kvalitní káva ve spojení s jemným mlékem dělá neodolatelnou kombinaci pro horké letní dny. Skvěle osvěžující nápoj. V nabídce po 16 nebo 8 kapslích.

 

Espresso Intenso neopakovatelně silný zážitek

Pro milovníky kvalitní sílné kávy je zde espresso intenso. Má bohatou pěnu na povrchu, která pomáhá udržet intenzivní chuť a aroma uvnitř šálku.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto AROMA 

Lahodná káva NESCAFÉ Dolce Gusto  AROMA s jemnou cremou je ideální pro nastartování nového dne.  100% Arabica z ní udělá pochoutku pro milovníky kávy.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Café Au Lait 

Velký snídaňový hrnek plný chutné kávy s mlékem s jemnou pěnou na povrchu si nyní můžete připravit za pomocí pouze jediné kapsle.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Caffè Grande Intenso 

Tato lahodná pražená káva se zlatavě hnědou sametovou cremou, vyrobená z těch nejlepších zrnek arabiky, byla stvořena proto, aby vám přinášela intenzivní aromatickou chuť.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Cappuccino 

U této oblíbené kávy se parou ohřáté, napěněné mléko poddává vrstvě jemného bohatého Espressa. Název nápoje Cappuccino se odvozuje od jeho podobnosti s hnědými rouchy a bílými kápěmi kapucínských mnichů. A je to trefné. Koneckonců jako první představili Evropě kávu mniši v 17.století.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Cortado

Šálek Vašeho oblíbeného espressa se teď spojil s malou porcí mléka.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Barista 

Toto intenzivní espreso bohaté na arabiku s extra hustou cremou vám zaručí nezapomenutelné momenty nad šálkem kávy. Ideální pro milovníky italského espresa.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Buondi 

Intenzivní Espresso Buondi s vysokým stupněm hořkosti a chuťovým charakterem robusty přichází z Portugalska, ze země s bohatou kulturou co se espresa týče. Směs arabiky a robusty.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Decaffeinato

Kdo se bojí probdělé noci či si jen hlídá přísun kofeinu, je pro něj vhodná tato skvělá káva.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto  Espresso 

Dobré Espresso poznáte podle vrstvy napěněné kávy, která zůstává na povrchu kávy a pomáhá jí uchovat si chuť a vůni. Dokonalá pěna napovídá prvotřídnost této kávy.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Chai Tea Latte 

Ochutnejte tento lahodný teplý nápoj, v němž se snoubí černý čaj s vrstvou mléka a aroma čtyř koření: skořice, zázvor, kardamom a hřebíček

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Chococino

Chcete-li potěšit ducha i mysl, spojení kakaa se sušeným plnotučným mlékem, které silné, aromatické a vábivé kakao povznáší na čokoládu, je pro vás tím pravým.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Latte Macchiato0 % Zuccheri

Toto je káva ve své vizuálně nejlákavější podobě. Latte Macchiatto v italštině znamená „obarvené mléko“. Je to mléko, které je obarveno malým množstvím silné kávy. Tato varianta je vhodná i pro diabetiky.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Latte Macchiatto 

Jedním prostým krokem si připravíte Latte Macchiato s báječnou pěnou a vyváženou chutí.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo

Tato lahodná káva pro každý den vám nabízí nezaměnitelné aroma pod sametovou napěněnou vrstvou. Jde samozřejmě o větší, tzv. dlouhé Espresso.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Mocha

Krémová mléčná čokoláda korunovaná šálkem silného Espressa pro dokonalý požitek.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik

Udělejte Vašim dětem radost a připravte jim oblíbenou čokoládu Nesquik. Navíc s přídavkem kalcia pro lepší zdraví.

 

NESCAFÉ Dolce Gusto Nestea

Během teplého dne Vás neosvěží nic lépe jako sklenice ledového čaje s příchutí broskve. Hoďte se do pohody a vychutnejte si každý doušek.

Kateřina Pelánová