Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Pekárna chleba, která zvládne i bagety

Moulinex přišel na trh s novinkou, pekárnou chleba, která dokáže upéct čerstvé bagetky. Díky speciální nepřilnavé nádobě je možné upéct čtyři bagety zároveň, pekárna samozřejmě zvládá vše, na co jsme si u pekáren chleba již zvykli – klasický bochník, výrobu marmelády nebo umíchání těsta na kynuté knedlíky.

Pekárna Moulinex OW 500331 Home Bread XXL Baguette je inovovaným modelem pekárny OW 500030 XXL s velkou kapacitou na 1500 g chléb. Nová pekárna Baguette má také velkou kapacitu, inovací je právě pekáček na bagety, do kterého se po umíchání těsta naplní mističky na bagety. Bagety je samozřejmě možné potřít olejem pro křupavou kůrčičku, posypat mákem, vločkami, olivami, vším, co máte rádi.

Příprava bagety v pekárně Moulinex Baguette

V podrobné kuchařce, kterou nedávno vydala společnost Moulinex se navíc dozvíte řadu dalších zajímavých postupů nejen na bagety, ale i další pečivo, sladký chléb, mazance, langoše a další dobroty, které byste od pekárny chleba patrně nečekali.

Pekárnou Moulinex OW 500331 Home Bread XXL Baquette je nyní možné zakoupit za akční cenu.