Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Po čem touží mladé slečny o Vánocích?

Máte doma dospívající dceru, která už vyrostla z růžových sukýnek s volánky? Jistě je Vám více než jasné, že s panenkou pod vánočním stromečkem už bohužel nezabodujete. Jak ale vybrat dceři zajímavý dárek, ze kterého bude mít nejen radost, ale také dlouhodobější užitek? Poradíme Vám!

Jak je známo, náctileté dívky se chtějí líbit, rády se upravují před zrcadlem a zkouší všechny možné kosmetické přípravky, jen aby se konečně zalíbily svému idolu. Pokud máte v úmyslu poohlédnout se dceři po elektronickém pomocníkovi, jistě nešlápnete vedle s fénem, kulmou, žehličkou na vlasy nebo epilačním strojkem!

Fény
Bez fénu se neobejde žádná mladá dívka nebo žena. Možností k nákupu máte téměřValera 2200 super ionic 545.09 fén nepřeberné množství od těch nejjednodušších a nejlevnějších (ceny se zde pohybují cca od 300 Kč) až po skutečně profesionální s mnoha dalšími zajímavými funkcemi. Velice atraktivní funkcí fénu je ionizace, díky které budou vlasy nádherně hladké a lesklé a nebudou elektrizovat.
Náš tip: Fén Valera SILENT 2200 Super Ionic 545.09 – Skvělý a především supertichý pomocník pro úpravu všech typů účesů si vás jistě získá již po prvních vyfoukáních!

Kulmy
Módní trendy se neustále mění, chvíli jsou „in“ rovné vlasy, Valera 611chvíli kudrlinky a vlnky. Díky kvalitní kulmě bude Vaše dcera moci vyzkoušet, co jí sluší, a experimentovat s nejrůznějšími účesy, což jistě ocení. Výhodou je, že kulmy nejsou nijak zvlášť nákladným dárkem, nejlevnější seženete asi od 200 Kč. Když si ovšem trochu připlatíte, máte šanci pořídit skutečně výkonný výrobek s mnoha nástavci, díky nimž je možné vytvořit skutečně kreativní účes.
Náš tip: Multifunkční kulma Valera MULTISTYLE 611.01 – Multistilingový set se může pochlubit devíti různými nástavci s keramickým povrchem a dvěma volitelnými teplotními stupni.

Žehličky na vlasy
Žehličky jsou perfektním pomocníkem. Z nechtěně vlnitých Rowenta CF 7052 Elite - rovnačka vlasůvlasů vykouzlí dokonale rovné, z rovných při použití krepovacího nástavce naopak kouzelnou lví hřívu plnou malých vlnek. Dnes už se nemusíte bát, že by si Vaše dcera používáním žehličky zničila vlasy. Pokud nebudete příliš šetřit (nejlevnější modely pořídíte cca za 300-400 Kč), máte široký výběr ze žehliček se speciálními povrchy šetrnými k vlasům, s funkcí ionizace nebo napařování atd.
Náš tip: Napařovací rovnací kleště ROWENTA CF 7052 D0 Elite – Profesionální žehlička s napařováním byla speciálně navržena pro modelingovou agenturu Elite Models a jistě nezklame ani Vás.

Epilátory
Mít hladké nohy a podpaží bez chloupků je dnes u žen a dívek jednou ze základních zásad osobní hygieny. Epilátory chloupky odstraňují i s kořínky, takže nové začínají dorůstat až po několika týdnech. Pro mladé slečny, jakožto pro začátečnice, jsou vhodné epilátory se speciálním nástavcem, který zmenší počet pinzet a epilace při prvních pokusech tak bude méně bolestivá. Mnohé epilátory mají nejrůznější mechanismy, které kůži napínají, masírují nebo chladí, díky čemuž pak holení téměř necítíte. Nejlevnější epilátory pořídíte asi za cenu od 600 Kč.
Panasonic ES2027D501Náš tip: Epilátor Panasonic ES2027D501 – Epilátor s elegantním designem v atraktivní barvě s nástavcem pro epilaci bikini partií a podpaží a výměnnou holící hlavou. Tento epilátor je vybaven technologií Skin Protector pro chránění citlivé pleti. Pokožka je neustále napnutá a tak dochází k méně bolestivému vytrhávání chloupků.

Kartáček na oddělení a natočení řas
Dlouhé a krásné řasy jsou snem každé dívky. Pomoci k nim nemusí už jen prodlužující a zhušťující řasenky, úžasného efektu se dá dosáhnout i panasonic EH2351P503 kartáček na řasypomocí elektronických přístrojů. Speciální elektrický kartáček řasy dokonale vytvaruje, oddělí a nadzvedne – nikdy více ošklivé slepence od řasenky.

Náš tip: Panasonic EH2351P503 – Kartáček na řasy, který si zamiluje každá žena či dívka se používá před aplikací řasenky. Je efektivní, ale šetrný. Řasy zahřeje, protočí a zafixuje v dané poloze. Každá řasa je oddělená a dochází k prodlužovacímu efektu. Kartáček je na baterie a do minuty se nahřeje a je připraven k použití.