Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Prosklené lednice

Prosklena_lednice_jednodverovaVšude tam, kde potřebujete aby potraviny byli vidět, se hodí lednice s prosklenými dveřmi. Prosklené ledničky najdou využití  v každém profi gastro provozu, baru, Bio potravinách, menších samoobsluhách , vinotékách a tak dále.

 

Podle čeho vybírat?

Následující řádky Vám napoví na co se zaměřit při výběru té správné lednice pro váš podnik.

Oddělený vnitřní prostor lednice nebo otevřený?

Prosklená lednice NORDLINE RD 320LG

Pokud potřebujete chladit potraviny dosti rozličného charakteru například aromatické síry a třeba maso určitě vybírejte z dvoudveřových prosklených lednic, které mají uzavřenou přepážku mezi nimi. Nedojde tak k míchání pachů a také vyhovíte hygienickým předpisům.

Jeden z nejoblíbenějších modelů z řady dvoudveřových prosklených lednic s odděleným vnitřním prostorem je NORDLINE RD 320LG.

Pokud v celém obsahu lednice budou potraviny podobného charakteru stačí lednice s neodděleným vnitřním prostorem, zde máte na výběr jednodveřové provedení např.  oblíbený model NORDLINE FS 1380  nebo dvoudveřové provedení VESTFROST FKG 370. Dvoudveřové prosklené lednice mají výhodu v tom, že pokud zákazník chce třeba jen jeden výrobek nemusí větrat celou lednicí a tak ušetříte nějakou tu korunu za energii.

button-kdekoupite_lednici