Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Tassimo – připravte si skvělou kávu stiskem jediného tlačítka

Máte rádi kávu na tisíc způsobů a chcete si ji vychutnávat v pohodlí domova? Značka BOSCH uvedla právě na trh nové inteligentní kávovary Tassimo, které zvládnou silné espresso, latté macchiatto, ale třeba také čokoládu přesně tak, jak mají být. Kávu připravíte stiskem jediného tlačítka, o vše další se kávovar postará sám.

V čem je kávovar Tassimo revoluční?

Kávovary Tassimo vynikají především díky čtečce čárových kódů zabudované přímo do kávovaru. Po vložení kávové kapsle Tassimo T DISC dojde k sejmutí čárového kódu. Kávovar se následně postará o vše ostatní. Ví, jakou teplotu nápoje má připravit i jaké je ideální množství vody pro daný nápoj.

Kávovar Tassimo zvládne připravit řadu kávových nápojů, vybírat můžete z příchutí jako je klasické espresso, caffé crema s bohatou pěnou, cappuccino, lahodné latté macchiatto v tradiční verzi nebo také v příchuti latté macchiatto caramel. Za kvalitu kávy se zaručila známá značka Jacobs, která kapsle pro Tassimo vyrábí. Stejně tak se připojila také Milka a exkluzivně pro Tassimo připravila kolekci kapslí horké čokolády Milka CREEMa.

Měňte barvu kávovaru podle nálady

Základní model Tassimo T20 vyniká především nízkou spotřebou energie, kterou umožňuje technologie průtokového ohřevu vody. Ihned po přípravě nápoje dochází k automatickému vypnutí. Kávovar má velkou vyjímatelnou nádobu na vodu a automatický systém čištění a odvápňování.

Tassimo T20 se vyrábí v bílém a červeném provedení. Jeho velkou výhodou však je, že si k němu můžete pořídit příslušenství v podobě barevných krytů a oživit tak barvu svého kávovaru na jahodově červenou, modrou mint, limetkově žlutou a lískooříškově hnědou. Obměňovat je pak můžete podle nálady.

Tassimo je expert přes jazyky

Vylepšený model Tassimo T40 se vyznačuje tradičním designem a precizním provedením. Má všechny funkce předchozího modelu a navíc LCD displej, který vás navede nejen přípravou nápoje ale čištěním kávovaru. Tassimo T40 je navíc chytrý nejen při čtění čárových kódů, ale „popovídá“ si s vámi přes LCD displej hned ve dvaceti světových jazycích. Tentokrát je na výběr z černé, červené, stříbrné a oranžové barvy.

S filtrací vody BRITA MAXTRA

Nejvyšší model Tassimo T65 je opravdu třída, zvládne totiž vše, co jeho mladší bráchové a navíc si vodu přefiltruje přes systém BRITA MAXTRA. Ten vodu zbaví nejen vodního kamene, ale také chlóru. Káva i další nápoje tak získají ještě intenzivnější chuť a aroma. Navíc je vybaven funkcí osvětlení stojanu na šálky pomocí 3 světel. Opět nedochází ke zbytečné spotřebě energie a efektní světelné efekty pominou ihned, jakmile je nápoj hotov. Tassimo T65 se vyrábí v elegantním provedení titan.

Kávovary Tassimo můžete pořídit od doporučené ceny 2 990 Kč u základního modelu Tassimo T20. Za kapsle nyní dáte zaváděcí cenu 129 Kč.