Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Domácí limonáda se Sodastream

Představte si svět, kde nezakopáváte o volně pohozené PET flašky a plechovky, kde je každá nákupní taška o pár kilo lehčí a kde 1 litr čerstvé sodovky stojí méně než 3 Kč. Jaká je to představa? Příjemná, viďte? S výrobníky sody Sodastream se snadno stane realitou.

Ochutnejte vlastní sodovku

Firma Sodastream působí na trhu již přes jedno století a zásobuje domácnosti třiceti zemí světa svými sofistikovanými přístoji na výrobu čerstvé domácí sodovky. Ať už máte rádi jemně sycenou, ochucenou či bez příchuti, všechny připravíte v jediném přístroji.

http://www.elektro-trendy.cz/sodastream.gif

A jak to celé funguje?

V přístrojích Sodastream je uchycena kovová bombička s takovým obsahem CO2, jenž zvládne hravě připravit až 70 litrů perlivého nápoje.  K výrobě se samozřejmě používá „obyčejná“ voda z vodovodu, jejíž často odborníky zkoumaná kvalita není o nic horší,  než kvalita vod balených. To prokázal nedávno například i test iDnes.cz. Máte-li problém s jemným typickým aroma chlóru, snadno se ho zbavíte pomocí pár kostek ledu, přidáním několika kapek citrónu nebo tím, že necháte vodu chvíli odstát.

SodaStream

SodaStream

Přidejte příchuť

Sodastream ale v žádném případě nekončí u pro někoho fádní sodovky bez příchuti. Ve svém sortimentu nabízí nepřeberné množství sirupů, díky nimž přichystáte během chvilky lahodný nápoj, který bude zaručeně chutnat nejen Vám, ale i Vašim malým mlsným ratolestem.

Ekologický přínos

Mnoho z nás jistě ocení i příznivý vliv na životní prostředí. Koncept Sodastream představuje alternativní možnost, jak uhasit svou žížeň, aniž by zásadním způsobem člověk zasáhl do okolní krajiny, jak k tomu dochází v případě popíjení nápojů z obalů na jedno použití. Výrobníky Sodastream disponují sice také plastovou lahví, ale jde o neoddělitelnou součást přístroje,  nezbavujete po každé přípravě nápoje. Jde o kvalitní šroubovací nádobku s většinou nerezovým dnem vhodou i pro skladování v chladných útrobách ledničky.

Jak snadné

Pro dokonalou ilustraci snadného použití doporučujeme zhlédnout krátké instruktážní video.

Máte žízeň?

Sympatická linie základního modelu Sodastream JET

SodaStream - JETKoupí základního modelu v žádném případě neprohloupíte. Za přijatelnou cenu se Vám dostane do domácnosti plnohodnotný výrobník sody na spičkové úrovni. Vybírat můžete hned z několika barevných kombinací tak, aby spotřebič lehce splynul s ostatním vybavením kuchyňské linky.

Ledově elegantní Sodastream PURE White

SodaStream PURE WhiteZe dvou barevných modifikací – černé a bílé – můžete volit u dalšího luxusním dojmem působícího nerezového výrobníku. Jeho lahve jsou s ním dokonale sladěny a šikovně opatřeny nerezevými dny pro zajištění větší stability.

Stříbrno-černý perfekcionista Sodastream PENGUIN

SodaStream - PenguinRádi šokujete návštěvy nezvyklými tvary a kombinacemi vybavení svého interiéru? Máme pro Vás žhavého kandidáta. Jen se zkuste zeptat, zda někdo z příchozích alespoň tuší, k čemu slouží tento přístroj.

Bude Vám chutnat

Sodasream - sirupŘíká se, že čistá voda se nepřepije, ale proč to pokoušet? V širokém sortimentu dochucovacích sirupů SodaStream si vybere zaručeně každý.  Čekají na Vás příchutě jako Cola, Pomeranč, Citron, Grapefruit a Lesní plody. Dokonce lze sehnat i jejich odlehčené verze bez cukru Diet Cola, Diet Pomeranč a Citron limetka light. Už zbývá jen dodat, že jedno balení sirupu vystačí průměrně pro přípravu 14 litrů nápoje v závislosti na koncentraci, kterou si sami zvolíte.