Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Žijete sám/ sama? Kupte si odpovídající spotřebič a ušetřete!

Také si myslíte, že na velikosti nezáleží? Jste na omylu! Jsou případy, kdy na velikosti rozhodně záleží! Své o tom ví téměř třicet procent domácností v Evropě – tzv. singels.

Populace stárne, mladí lidé odchází dříve z domova a nejsou ničím tlačeni do svazků a manželského života – to vše jsou důvody, proč se domácnosti s pouze jedním členem (singels) stávají v současnosti tolik moderními. Například ve věkové skupině do 35 let žije každý třetí sám. Podle sociologů jsou mezi nimi hlavně lidé s velice zajímavou a dobře placenou prací. Jeden člověk jen těžko za týden nasbírá po pěti kilech prádla od každé barvy, aby naplnil celou pračku. Dvoulitrová konvice je zbytečností, stejně jako velká trouba nebo topinkovač. A to je jeden z důvodů, proč se na ně zaměřuje stále více firem.

Firma OBH NORDICA  poskytuje spotřebiče s dvouletou zárukou, které umožní velkou úsporu místa a energie pro všechny, kteří žijí sami. Přitom ale neztrácí na svých vysokých parametrech ani výkonu! Tyto výrobky mají totiž stejný, mnohdy i lepší, výkon jako ty běžné, ale nemusíte vařit dva litry vody kvůli jednomu hrnku kávy nebo rozpalovat velký sendvičovač pro „ukuchtění“ jednoho chutného sendviče. Z nabídky doporučujeme například skvělý topinkovač v barvě lila, který si můžete sladit s jedním z nejúspornějších spotřebičů –  rychlovarnou konvicí ve stejné barvě i stylu.

Nebo by se vám lépe hodila malá pistáciová konvice se sendvičovačem?

 

Máte rádi elegantní černou a chcete mít všechno barevně sladěné? I tento problém za Vás OBH NORDICA vyřešila. Pořiďte si  topinkovač na jeden kus topinky se 6 stupni tmavosti a přihrádkou na drobky, rychlovarnou konvici s objemem pouze 0,5l a sendvičovač s nepřilnavým povrchem v této úžasné barvě.

 

   Lucie Mertová