Víme, co je právě trendy...

... a povíme to i vám! Plazmové televize, mobilní telefony, ale i pračky, vysavače, kuchyňské spotřebiče a výrobky pro péči o krásu a zdraví se neustále mění a zdokonalují. Pomůžeme vám lépe se orientovat v novinkách na českém trhu. Můžete se inspirovat tipy na dárky nebo s námi vybrat nový spotřebič podle vašich představ.

Vyrobte si vlastní zmrzlinu, popkorn i cukrovou vatu

Ať jste malí nebo velcí, všichni do jednoho jistě znáte veselého myšáka Mickeyho. Právě tuto postavičku si zvolila italská firma Ariete jako hlavní motiv své neotřelé řady kuchyňských spotřebičů Ariete Disney. Díky nim si budete moci doma vykouzlit sladké i slané dobrůtky a při jejich výrobě si užijete spoustu legrace.

Topinky, sendviče a vafle s Mickeym

I bez dlouhého zkoumání je patrné, že si výrobci tentokrát za cílovou skupinu zvolili hlavně dětskou část populace. Ale ruku na srdce, komu by se nelíbilo, kdyby se na něho z ranního toastu bezelstně usmíval právě Mickey? Stejně pozitivně působí i křehoučké „mickey“ vafle právě vytažené z Ariete Disney vaflovače, jehož čtyři plotýnky jsou vybaveny nepřilnavým povrchem. Ariete Disney 197 vaflovačTen umožní nejen snadnou manipulaci s upečenými kousky, ale zjednoduší i následné čištění. Nepřilnavvý povrch mají desky i u sendvičovače Ariete Disney 198, který vypeče do obyčejného nudně vypadajícího sendviče obrázek rozesmátého Mickeyho. Pokud upřednostňujete topinky, podívejte se na Ariete Disney 116 topinkovač, vyrábí se ve stříbrném a červeném provedení. Má pět stupňů regulace výkonu a nechybí funkce plynulé nastavení doby přípravy. Opět vypeče na chleba obrázek Mickeyho a navíc vám, jakmile jsou topinky hotovy, zahraje melodii.

Nechte děti vyrobit si originální zmrzlinu

Ariete Disney 645 zmrzlinovač V letním období jistě oceníte Ariete Disney 645 zmrzlinovač, diky němuž si vychutnáte tu nejčerstvější zmrzlinu nebo sorbet připravené přesně podle vlastní fantazie a chuti. Pokud raději vsadíte na některý z osvědčených receptů, můžete využít jednoho z patnácti, které přikládá výrobce. Zmrzlinovač disponuje nádobou o dostačující kapacitě 1,5 l. Celá příprava zmrzliny sestává pouze z několika málo kroků a nezabere více jak 30 minut času.

Kdo by jako malý nesnil o čokoládové fontánce?

Ariete Disney 2960 čokoládová fontánka je vhodná pro tavení čokolády a Ariete Disney 2960 čokoládovačpřípravu slaďoučké fondue. Nalámaná čokoláda se během pár okamžiků rozpustí v zahřívané spodní misce a je připravena k vytvoření nezapomenutelné atmosféry každé rodinné oslavy. Čokoláda hladce stéká a společně s fontánkou vytváří čokoládové vodopády. Nyní záleží už jen na Vás, co všechno čokoládou obalíte. Nabízí se nejen čerstvé ovoce jako jahody, banán, meloun, meruňky, ale i sušenky nebo slané krekry pro ty, kteří rádi experimentují a mísí chutě. Součástí balení je také party set obsahující umělohmotné vidličky, lžičky, talířky a formičky na čokoládu.

Vždy čerstvý popkorn

Ariete Disney 2950Žádná dětská party nebo promítání pohádek se neobejde bez pořádné dávky čerstvého popkornu. Popkornovač Ariete Disney 2950 zvládne velmi rychle vyrobit chutný popkorn, navíc můžete sledovat praskající kukuřičná zrnka. Víko přístroje po překlopení funguje zároveň jako nádoba na hotový popkorn.

Nefalšovaná domácí pouť s cukrovou vatou

Ariete Disney 2970 výrobník zmrzliny
Nad cukrovou vatou zaplesá nostalgicky srdce i nejednomu dospělákovi, který se jako dítě vracel z pouti vždy ulepený od ucha k uchu. Jistě si tak dokážete představit, že vaše děti budou z domácího výrobníku cukrové vaty Ariete Disney 2970 přímo nadšené. Příprava trvá několik málo minut. Takže už chystejte špejle a cukr, vaše domácí pouť může začít. Pomocí potravinářského barviva dosáhnete různých barevných odstínů.

Martina Pohlová